Brendly

Brendly je krásny nízkopodlažný psíček s krásnou čiernou srsťou a bielym fľakom na hrudi, aby vynikol. Bol odobratý z osady, hladný ako Čenkovej syn. Spolu sme na tom zamakali, my sme servírovali, Brendly tlačil do hlavy a teraz je z neho krásny mohutný mini klobások. Brendly je priateľský, nekonfliktný a bezproblémový psík vhodný všade.
Tento malý čierny bádateľ sa na objavovanie sveta pripravil, nasadil si biele členkové ponožky a hurá do ňuchania. Až neskôr si uvedomil, že sú asi fakt príliš malé a nepotrebné.
Brendly je pripravený na adopciu, do pelieška do domu s dvorom alebo do bytu, k deťom alebo k starším ľuďom. Tento malý objavovateľ by rád vyplával z prístavu Malej farmy a objavoval svet spolu so svojím Krištofom Kolumbom. Brendly odkazuje, že sa vidíte na týchto súradniciach: 48°41’30.7″N 21°13’53.8″E.

Brendly je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony a stravu.
IBAN: SK8409000000005064142190
SWIFT/BIC: GIBASKBX
Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s. Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
poznámka: BRENDLY

Brendly came from Roma settlement with his brothers from another mothers, Banano and Berry. Brendly is short legged “sausage” as we call these dogs. And by the way, he loves sausages, and salami,and ham, and anything good you got for him. Brendly has matching pair of white socks for every day. You do not have to worry to lose one of the pair while washing 🙂

Kategórie:

Ďalšie informácie

Plemeno

kríženec

Pohlavie

samec

Farba

čierna

Vek

1-5 rokov

Narodený/á

01.09.2016

Váha

11 – 20 kg

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor, dvor

Vhodný pre

rodiny s deťmi, starší ľudia

Znášanlivosť

pes

Ďalšie možnosti

aktívny, gaučák, pre začiatočníkov