Brise

AKTUALIZÁCIA: Brise strávil nevyhnutnú socializačnú fázu u skvelej slečny a teraz si hľadá svoj domov. Dostal základy poslušnosti, socializácie a momentálne mu hľadáme nový domov. Brise nám s adopciou súri kvôli tomu, aby sme nezničili to, čo dosiahol pobytom v domácnosti. Brise je vhodnejší ako jedináčik, psíkov si vyberá, malé plemená nemusí a preto je vhodný k domu, ale aj do bytu. Napriek tomu sa Brise vie kontrolovať, keď ide okolo pes, ktorý sa mu nepáči. Brise je výborný strážca a ochranca. Ani myšky, ani mačky, ani žiadny podomoví predajcovia sa za jeho plot nedostanú.
Aj keď sa zdá, že Brise je odľud, opak je pravdou. Ľudí miluje, ale je vhodnejší k starším deťom, k malým ho neodporúčame, predsa len, má svoju nepeknú minulosť, kde bola bitka bežná a preto by mohol hru menších detí vyhodnotiť nesprávne.
Brise je v styku s ľuďmi maznáčik, rád si príde po poškrabkanie a je to energický psík, vhodný aj na túry, preto ho odporúčame k aktívnejším ľuďom. Brise sa rád prispôsobí svojim novým majiteľom.

Brise, mix nemeckého ovčiaka, má asi 4 roky a čaká na svojho pána.
Brise je nádherným čiernym kúskom so štyrmi hnedými labkami, ktoré zabudol zašpiniť a tak ostali hnedé. Ale o to viac sa bude snažiť to dobehnúť spolu s Vami na výletoch. Brise by sa najviac hodil ako jedináčik, s inými zvieratami nevychádza, ale je to múdry psík, ktorý ľudí miluje o to viac. Momentálne prechádza základným výcvikom poslušnosti a na adopciu ide s pekným základom.
Je to strážca, na svoj dvor nepustí ani myšku, a to doslova! Brise je akčný pes, ktorý je vhodný skôr k starším deťom. Napriek tomu je Brise s dostatkom pohybu nádherne vyrovnaný pes. Nedemoluje plot, je mu jasné, že to nie je jeho úloha. Briseov potenciál je obrovský, lebo je to už teraz šikovný psík a do dokonalosti mu chýba už len stabilný domov.
Brise je pripravený okamžite vyštartovať z Malej Farmy, zakývať nám chvostom pri skoku do auta a odfrčať so svojím majiteľom za novými dobrodružstvami.

Brisa je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu.
Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s.
IBAN code: SK8409000000005064142190
SWIFT code: GIBASKBX
poznámka: BRISE

Kategórie:

Ďalšie informácie

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Plemeno

kríženec NO

Farba

biela, čierna, hnedá

Pohlavie

samec

Váha

21 – 30 kg

Vek

1-5 rokov

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor, dvor