Ellen

Nádherný Ellen k nám pribehol sám. Teda asi mu niekto pomohol a vyložil ho pred našou farmou ako nepotrebného, keďže sme ho našli ako zmätene pobieha a nevie kde sa skryť. Ellen je hravé a neposedné šteňa, ktoré sa už teší domov. Veselý vysmiaty Ellen je dokonale šteňací poklad. Hľadá si svoju rodinu s ktorou bude môcť vystrájať huncúctva. Ellen by bol vhodný ako jedináčik alebo k sebavedomej fenke, ktorá ho trošku usmerní, ukľuďní. Náturou je Ellen trošku hlupáčik, príroda mu nadelila krásny kožúšok a fľakatý noštek a teda prirodzene musela ubrať a preto Ellenovi chvíľku trvá, kým pochopí, čo sa od neho chce. S minimom trpezlivosti to s ním ale ide, pretože Ellen je akčný a, čo je dôležité, chce sa učiť, behať, skákať, hrať sa, šantiť a to všetko naraz! A keďže nevie, že na to musíme ísť postupne, chcelo by to človeka, ktorý mu ukáže, ako na to. Človeka, ktorý mu ukáže piškótku a vysvetlí, čo spraviť, aby ju dostal 🙂 Ellen je krásavec do rodinky, pripravený na adopciu a ak chcete svoj fľakatý noštek doma, stačí sa nám ozvať a dohodnúť si stretnutie u nás na Farme.

______________________________________

Der wunderbare Ellen kam von alleine zu uns. Möglicherweise hat ihn jemand bei unserem Tierheim ausgesetzt. Ellen war etwas verwirrt, und er wusste nicht; wo er sich verstecken sollte.Ellen ist ein verspielter und aktiver Welpe. Ellen würde sich über ein warmes Plätzchen bei einer freundlichen Familie sehr freuen.
Ellen ist intelligent und lernfreudig. Die neue Besitzer werden mit ihm viel Spaß haben.
Ellen wäre alleine oder mit einer selbstbewussten Hündin gut zu halten. Ellen hat ein wunderschönes Fell und ein gefleckte Nase.Ellen will Kommando lernen, spielen, springen und herumlaufen. Er braucht Menschen, die ihn verstehen, und ihm was lernen. Ellen ist für die Adoption bereit. Sollten Sie ein zu Hause für Ellen haben, dann melden Sie sich bitte! Wir können uns auch gerne im Tierheim „Malá farma“ treffen.

Ellena je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu. Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN code: SK8409000000005064142190 SWIFT code: GIBASKBX poznámka: ELLEN

Katalógové číslo: 190 Kategórie:

Ďalšie informácie

Narodený/á

01.09.2016

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Plemeno

kríženec

Farba

biela

Pohlavie

samec

Váha

11 – 20 kg

Vek

1-5 rokov

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor

Vhodný pre

rodiny s deťmi, starší ľudia

Znášanlivosť

pes

Ďalšie možnosti

aktívny, pre začiatočníkov