Flower

„Halóo?“ Ak Vám zazvoní telefón a v ňom Vás prosia o pomoc, nemôžete odmietnuť. To sa proste nedá a už vôbec nie, ak ide o človeka, ktorý je sám v núdzi. Nemá nič, doslova nič, len veľké srdiečko a….zatúlaného psíka, ktorý sa rozhodol, že už ostane pri ňom. Spí s ním pod šírim nebom, je z misky, ktorá je z plastovej fľaše…nakŕmi ho, aj napriek tomu, že on sám iba prežíva. Krásne gesto, ale čo ak Vám pribudnú ďalší traja drobci? V zime, v mrazoch…zohriať ich je nemožné. Čo ďalej? Necháte ich zamrznúť? Nie,nenecháte. Človek, ktorý pomohol aj napriek tomu, že on potrebuje pomoc sám, nám troch maličkých anjelikov odovzdal. Prosil o ich záchranu. Prosil, aby sme im našli domov. Nie taký domov, aký má on…domov, kde už nebudú mrznúť. Vidíte, človek, ktorý nemá nič, dal domov túlavému psíkovi. On pre neho miesto našiel.

Flower je veľmi priateľské a zvedavé šteniatko, pripravené na nový život, nové priateľstvá a dobrodružstvá. Veľmi prosíme za toto nevinné šteniatko, ktoré má právo na šťastný život.

Prosíme Vás🙏🙏🙏 ,skúste aj Vy nájsť miesto tomuto drobcovi. Možno práve Vy máte tú možnosť. Prosíme Vás 🙏🙏🙏,skúste nájsť malé miestečko pre maličkú dušičku.
Prosíme 🙏🙏🙏pomôžte nám… Ď A K U J E M E ❤
Flower si hľadá ten najlepší domov. V prípade,že nám viete pomôcť…píšte SMS 0944 173 542.

Flower je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu.

IBAN code: SK8409000000005064142190
Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s.
Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
SWIFT code: GIBASKBX
poznámka: FLOWER

Kategórie:

Ďalšie informácie

Farba

béžová

Plemeno

kríženec

Pohlavie

samica

Čipovanie

áno

Kastrácia

nie

Narodený/á

01.12.2019

Vek

1-6 mesiacov

Váha

do 10kg

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor

Vhodný pre

rodina so staršími deťmi, rodiny s deťmi

Znášanlivosť

pes

Možno by sa Vám páčilo…