Gery

Narodil som sa na zlom mieste. Na mieste, ktoré je veľakrát nazývané peklom. Kým som mal mamičku, ktorá ma ochraňovala, tak som sa cítil v bezpečí. Vedel som, že kým ju mám, nikto mi neublíži, pretože ona to nedovolí. Bola so mnou stále. Zohrievala moje premrznuté telíčko, aj keď jej samej bola zima😢. Kŕmila ma,aj keď ona sama nemala čo jesť. Bol to môj anjel . Každý drobec potrebuje svoju mamičku a hlavne, ak sa narodíte v pekle😢. Ale….Zrazu prišiel deň a moja mamička sa ku mne nevracala. Plakal som, bál som sa, bola mi zima, bol som hladný a chcel som svoju mamičku…už nikdy viac som ju nevidel😢😢.
Ostal som v tom pekle sám. Šteniatko, ktoré o živote ešte nevie nič a každému človeku slepo verí. Aj ja som veril. Veril som, že si nájdem rodinu a kamarátov, ale po prvej rane som prestal veriť. Začal som sa ukrývať. Našiel som si miesto pod schodami a tam som strávil aj celé dni. Vychádzal som len vtedy, keď už som bol veľmi hladný.
Šteniatka by nemali ostať samé a nikto by nám nemal ubližovať…tak veľmi ma boleli rany na mojom malom telíčku😢.
Teraz som tu…na farme. Tu mi nikto neubližuje, aj keď sa ešte trošku prikrčím pri dotyku ľudskej ruky. Verím,že to časom prejde. Som ešte drobec a ak ma človek naučí veriť ľudskej ruke, budem ten najúžasnejší kamarát…kamarát, aký som vždy chcel byť.
Chcem vás poprosiť 🙏🙏 o kúsok miesta a lásky vo vašom srdiečku…ak je to možné.
Prosím 🙏🙏 o niečo, čo som nikdy nemal a nepoznal…domov.
Prosím,pozrite sa mi do očí…ďakujem

Geryho je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu.

IBAN: SK8409000000005064142190
SWIFT/BIC: GIBASKBX
Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s.
Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
poznámka: GERY

Kategórie:

Ďalšie informácie

Farba

béžová

Plemeno

kríženec

Pohlavie

samec

Čipovanie

áno

Kastrácia

nie

Dátum narodenia

1.7.2019

Vek

6-12 mesiacov

Váha

do 10kg

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor

Vhodný pre

rodina so staršími deťmi

Znášanlivosť

pes