Harison

Harison (mix retriever)….dokonalé, štvornohé stvorenie s dušičkou anjela. Psík, ktorý sa túlal po obci Silica, dlhé dva mesiace. Sám,hladný, smädný, vo dne, v noci, v daždi….vždy sám a vždy si našiel úkryt, kde sa mohol schúliť a čakať. Čakať na ďalší deň,možno lepší deň…ale ten neprichádzal.
Harison musel ulicami prejsť veľakrát a veľakrát prosiť ľudí o kúsok jedla. Možno dúfal, že sa niekto nad ním zľutuje a že mu niekto otvorí dvere do svojho domu…nestalo sa tak.
Tie dni a noci boli dlhé a Harison začínal byť unavený, možno už nemal síl túlať sa ďalej a tak to pomaly začínal vzdávať. Jeho labky ho prestávali počúvať a on si čím ďalej, tým viac po každom kroku sadal.
Kto vie, čo cítil…Smútok? Bolesť? Samotu?
Ak je niekto opustený a sám, veľakrát už nemá chuť bojovať, už je proste unavený a síl mu ubúda…
Vraví sa,že dobrí ľudia ešte existujú a Harison mal šťastie v nešťastí. Predsa len sa našla dobrá duša, ktorej osud tuláčika Harisona nebol ľahostajný a urobila všetko, aby sa už nemusel túlať ulicami. Veľké ďakujem patrí Naty Di, ktorá neváhala a pomohla nám s odchytom a dala tak Harisonovi šancu na lepší život. Niekedy stačí tak málo…
Nevieme, či bol Harison vyhodený, alebo sa stratil…nevieme a preto nesúdime. No vieme, že je to neskutočne priateľský a dobrý psík ,znášanlivý so všetkými psíkmi. Je to chlpatá dušička, ktorá si zaslúži úžasnú rodinku…rodinku, v ktorej bude milovaný, pretože on sa nemilovať nedá.
Prosíme Vás z celého ❤…za úžasného Harisona…pomôžte mu nájsť domov..
Ďakujeme Vám…

Harisona je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu. Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN code: SK8409000000005064142190 SWIFT code: GIBASKBX poznámka: HARISON

Kategórie:

Ďalšie informácie

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Plemeno

kríženec, retriever

Farba

béžová

Pohlavie

samec

Váha

11 – 20 kg

Vek

1-5 rokov

Dátum narodenia

15.10.2017

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor, dvor

Vhodný pre

rodina so staršími deťmi, starší ľudia

Znášanlivosť

pes

Ďalšie možnosti

aktívny, pre začiatočníkov