Vanilly

Toto nádherné stvorenie, táto úžasná dušička s farbou vanilky sa túlala po Luníku IX.
Áno, opäť ten istý príbeh, ako mnoho našich príbehov.
Malé, doráňané psíča, fenočka, ktorá nikdy nikomu neublížila a práve jej bolo toľko ubližované.
Prečo?
Pýtate sa prečo?
Nevieme…jej osudom bolo stať sa hračkou rómskych detí. Loptičkou, ktorú si pohadzovali z miesta na miesto.
Terčom, ktorý musel pevne stáť, pokiaľ sa doňho niekto trafil.
Figúrkou, na ktorej skúšali, koľko bolesti vydrží.
A ona? Ona vždy, všetkú tú bolesť vydržala. Vydržala, aj keď zavíjala utrpením, nikto to nepočul, jej nárek nikoho nezaujímal. Vydržala…vždy..deň,čo deň…vydržala.
Prečo?
Prečo toľko utrpenia na tak malom telíčku?Prečo musela pocítiť bolesť,keď ona sama nikdy nikomu neublížila?…odpoveď neexistuje..
Ak by jej cesta takto kruto pokračovala ďalej a ostala na mieste ,kde žila doteraz, sme si istí, že by už čoskoro priviedla na svet maličké, nevinné stvorenia. Ďalšie dušičky by trpeli.
Vanilly je tu, je tu s nami, na našej Malej farme. Aj keď vieme, že to nie je žiadna výhra, byť zatvorená v koterci, tak teraz si myslíme, že pre Vanilly to výhra je. Jej nádherné očká hovoria za všetko. Ona je proste úžasná. Toľko vďačnosti, koľko nám dáva Vanilly, vie dať len psík, ktorý si prešiel peklom. Psík, ktorému stačí miska granuliek a vľúdna ruka človeka. Toľko radosti z prítomnosti človeka vie ukázať len ona…aj napriek tomu, že práve ľudia jej toľko ubližovali.
Prosíme Vás, prosíme Vás za našu úžasnú Vanilly, pomôžme jej nájsť domov, krásny domov plný lásky…Domov, kde už jej nikto nikdy neublíži.
Ona je tá, ktorá Váš dom určite rozžiari šťastím, pretože je to úžasné stvorenie, ktoré miluje prechádzky, deti, hry s loptičkou a ktorá veľmi túži po domove a keď sa na ňu dobre zapozeráte, všimnete si srdiečko na jej hlavičke a takéto srdiečko má aj vo svojej dušičke.
Ďakujeme Vám z celého ❤za našu Vanilly…

Vanilly je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu. Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN code: SK8409000000005064142190 SWIFT code: GIBASKBX poznámka: VANILLY

Kategórie:

Ďalšie informácie

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Plemeno

kríženec

Farba

béžová

Pohlavie

samica

Váha

do 10kg

Vek

1-5 rokov

Dátum narodenia

10.1.2019

Vhodný do

byt, dom s prístupom na dvor, dvor

Vhodný pre

rodina so staršími deťmi, rodiny s deťmi, starší ľudia

Znášanlivosť

pes

Ďalšie možnosti

aktívny, pre začiatočníkov

Možno by sa Vám páčilo…