Vikina

Vikinka…malé, vychudnuté klbko šťastia. Prečo šťastia, keď sa s ňou osud tak nepekne zahral?Pretože v nešťastí, mala šťastie, obrovské šťastie.
Je smutné, že už ako šteniatko spoznala krutosť človeka. Namiesto toho, aby behala za loptičkou, spoznala hlad, smäd ,samotu,s a úplnú bezmocnosť. Sama, úplne sama, v poli, so špagátom okolo krku….čakala, nič iné robiť nemohla, špagát bol silnejší, než bola ona. Na čo asi myslela,keď ju tam takto človek nechal? Možno verila, že sa pre ňu vráti…márne…nevrátil.
Prečo? Prečo sa niekto zbavil tak úžasného šteniatka? Odpoveď sa nedozvieme.
Vikinka je ešte šteniatko, hravé, milé, no veľmi opatrné. Je to taká nevinná dušička, ktorá je vďačná za každé jedno pohladenie, za každý jeden pohľad, ktorý patrí len jej. Jej zvedavosť v očkách je nekonečná, tak nekonečná, ako v očkách každého šteniatka.
Vikinka, naše šťastíčko si hľadá domov. Domov, kde už ju čaká len to dobré…miska s jedlom a s vodou.
Domov, kde bude človek, ktorý jej hodí loptičku a počká, že mu ju prinesie späť. Domov, kde bude Vikinka už len šťastná.
Prosíme Vás za túto malú dušičku, pomôžte jej nájsť domov…prosíme Vás a zároveň Vám Ď A K U J E M E!

Vikinu je možné podporiť aj finančne, na veterinárne úkony, rovnako aj stravu. Sídlo: Tomášikova 48, 832 37 Bratislava Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN code: SK8409000000005064142190 SWIFT code: GIBASKBX poznámka: VIKINA

Kategórie:

Ďalšie informácie

Čipovanie

áno

Kastrácia

áno

Plemeno

kríženec

Farba

hnedá

Pohlavie

samica

Váha

do 10kg

Dátum narodenia

10.1.2019

Vek

6-12 mesiacov

Vhodný do

byt

Vhodný pre

rodina so staršími deťmi, rodiny s deťmi, starší ľudia

Znášanlivosť

pes

Ďalšie možnosti

gaučák, pre začiatočníkov