Ak Vás zaujali osudy našich útulkáčov a chceli by ste nám pomôcť zlepšiť ich život, môžete tak urobiť niektorým z týchto spôsobov.

Finančná pomoc na účet

Vaše finančné dary nám môžete posielať na naše číslo účtu:

🍀 SLSP: SK8409000000005064142190
🍀 FIO: SK8983300000002201868518
🍀 FIO CZ účet: 2201868518/2010

Víkendové venčenie - sledujte podujatia na FB

Ak máte trpezlivosť a radi venčíte psíkov, môžete cez vybrané víkendy venovať trochu svojho času niektorému z našich útulkáčov a zažiť s ním veľa zábavy. Určite sa s nimi nebudete nudiť! 🙂 Sledujte FB pre viac info o podujatiach. V prípade početnejších skupín nám píšte individuálne.

Virtuálna adopcia

Zaujal Vás osud niektorého z našich zvieratiek ale nemôžete si ho osvojiť? Prostredníctvom virtuálnej adopcie sa môžete stať jeho partónom, pomáhať mu a sledovať jeho ďalší život.

Dočaska

Ak chcete pomôcť so socializáciou šteniatka alebo mačiatka, môžete ho prijať do dočasnej starostlivosti, aby bolo lepšie pripravené na svoj stály domov.

Pomoc s prácou v útulku

Ak máte radi zvieratká a hľadáte užitočnú aktivitu pre svoj voľný čas, môžete nám pomôcť s prácou v útulku. Sledujte náš FB pre dobrovoľnícke akcie.

Úhrada veterinárnych nákladov

Našim zvieratkám môžete pomôcť aj konkrétnym príspevkom na úhradu veterinárnych nákladov.

Strava a čistiace prostriedky

Stravu pre zvieratká alebo čistiace prostriedky, ktoré by sme vedeli využit a Vy ich môžete postrádať nám môžete venovať prostredníctvom zberných miest – viď zoznam zberných miest nižšie.

Deky, staré oblečenie a pod.

Ak máte deky, peliešky pre zvieratká, staré oblečenie, plachty, uteráky a pod., ktoré by sme vedeli využit a Vy ich môžete postrádať nám môžete venovať prostredníctvom zberných miest – viď zoznam zberných miest nižšie.

Nákup potrebných vecí cez E-shop

Stravu a ďalšie potrebné veci pre zvieratká, ktoré by ste nám chceli darovať, môžete nakúpiť cez certifikované Eshopy – viď ponuka Eshopov nižšie.

Zberné miesta

  • Pet shop, Zborovská 6, Košice

  • NOVÝ ZVERINEC, Čordákova 2, KVP, Košice
  • Veterinárna ambulancia M-VET, Krosnianska 85, Furča, Košice
  • Peggy dog, Krosnianska 87, Furča, Košice

  • Inga R. Potančoková, Ťahanovce, Košice (vrchnáky fliaš – po dohode cez fb správu)

eShopy