Posledné týždne boli náročné, mnoho psíkov nájdených a prijatých do azylu bolo v ťažkých stavoch, so zraneniami, či vyhladované z ulice 😢😢😢
Mínusové teploty, mráz, sneh a ľad nám prácu nijak neuľahčujú, denne musíme rozbíjať ľad z misiek, kde len pred pár hodinami bola voda….a misky na jedlo plníme znásobenými dávkami, keďže je chladno a psíkov treba viac kŕmiť. Ku granuliam im miešame konzervy, ktoré im pomáhajú aj naplnia brušká.

PROSÍME 🙏 VÁS O POMOC – sklad ostal takmer prázdny. Denne skŕmime ‼️‼️ 2️⃣0️⃣‼️‼️ 800 g konzerv s vysokým podielom mäsa (to znamená, že nie konzervy dostupné v obchodných reťazcoch, ktorých obsah mäsa je max 4%).
V sklade ostalo posledných 40 konzerv – takže na 2 dni 😔😔😔

PROSÍME 🙏 ZA PSÍKOV – aby ich misky a brušká neostali prázdne, aby sme ich vedeli potešiť aspoň kvalitnou a chutnou stravou.

PROSÍME 🙏 ZA ŠTENIATKA – nie všetky prišli s mamkami a ak ich chceme poriadne vykŕmiť, aby boli zdravé a silné, musíme ich kŕmiť kvalitnými konzervami. Ak by ste psíkom radi pomohli 🤝🤝🤝 – pomôže každá konzervička. Kŕmime konzervami GRAN CARNO, RINTI, NUEVO – rôzne príchute.
Zakúpiť môžete v spriatelených e-shopoch, ktoré sa postarajú o dovoz k nám:
🥫 paf.sk
🥫
preutulky.sk
🥫
pomozutulku.sk
🥫
yanashop.sk
🥫 peggydog.sk

🥫
bestof.sk
alebo vo Vašom obľúbenom e-shope s dovozom kuriérom na adresu:
Malá farma Košice
Červený rak 2
040 17 Košice
0944173542

🙏PROSÍME VÁS ZA PSÍKOV, KTORÍ DOTERAZ NEMALI V ŽIVOTE ŠŤASTIE🙏
Ďakujeme za každú konzervičku, spoločne sme to zvládli doteraz, budeme bojovať aj ďalej, aby im bolo, čo najlepšie, kým si nájdu svoje trvalé domovy 💚💚💚