Loading...
Aktuality2019-04-24T19:23:04+01:00

POTREBUJEME VAŠU POMOC!

Kvalitná strava pomáha našim farmárom pri správnom trávení a fungovaní celého organizmu. Veľakrát sa stretávame s alergickými reakciami a preto špeciálna diéta je nevyhnutnosťou. Preto sa obraciame na vás a vašu pomoc. 💓 Pripravili sme zoznam, čo momentálne najviac zo všetkého potrebujeme a kde to nakúpite. Niektoré je možné dostať len v kamenných predajniach, ale tam kde je možné poslať kuriérom, môžete tak urobiť na adresu: ADRESA PRE DORUČENIE KURIÉROM:Malá farma KošiceČervený rak 2040 17 Košicemobil: 0944173542 AKTUÁLNE POTREBUJEME: Brit Sausage Turkey & Pea (Saláma Brit morka a hrach) - Boss je silný a hrdý psík. Avšak alergia si nevyberá a my máme potvrdenú alergiu na obiloviny, ryžu aj zemiaky. Najlepšie sú teda pre neho podľa našich skúseností kvalitné salámy s viac ako 95% mäsa🔹 https://krmivo-pre-psov.heureka.sk/brit-sausage-turkey-pea…/🔹 https://www.bestof.sk/shop?product__id=1274🔹 https://www.paf.sk/…/468-salama-brit-premium-sausage-turkey…🔹 http://www.pethouseke.sk/…/mf-salama-brit-dog-800g-mix-pri…/🔹 https://www.modralekaren.sk/salama-brit-dog-turkey-pea-800-g🔹 http://www.peggydog.sk/…/…/salama-brit-dog-turkey-pea-800-g/Royal Canin Mini StarterPravidelne prichyľujeme šteniatka či už s maminkou alebo bez. Keď už sú štenaitka staršie chrúmkajú si granulky samé, momentálne máme v útulku viac šteniatok ako vriec granúl :(🔹https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=ROYAL+CANIN+MINI+STARTER+1kg&min=&max=&o=4Royal Canin Puppy Medium🔹https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=royal+canin+medium+puppyALAVIS Sanicell Doplnok výživy pre psy a mačky na posilnenie imunity, zvýšenia ochrany pred nádorovými chorobami a ako antioxidant pre nášho deduška Karola. Snažíme sa mu život spríjemniť a uľahčiť na jeho staré kolená a tieto tabletky mu výrazne pomáhajú. Ak chcete pomôcť práve Karolkovi, tak na tomto si "pochutnáva" každý deň.🔹https://vitaminy-pre-psov.heureka.sk/alavis-sanicell-abm12…/ONTARIO LAMB & RICEKarol papká aj špeciálnu konzervu, ktorá mu napomáha udržiavať dobrú imunitu.🔹https://krmivo-pre-psov.heureka.sk/ontario-lamb-rice-sunflower-oil-800-g/ PRAVIDELNE POTREBUJEME: Okrem iného, naši farmári potrebujú mesačne aspoň 30 vriec granúl a 100ks konzerv! Spriatelený eshop pripravil pre náš útulok prehľad toho, čo najviac potrebujeme. Stačí objednať, zaplatiť kartou a objednané krmivo nám hromadne príde. Konzervy👉 Gran Carno🔹https://www.pomozutulku.sk/animonda-grancarno-dog-adult-hovadzie-800g-konzerva-2/ Granulky👉 Farmina N&D🔹https://www.pomozutulku.sk/farmina-n-d-dog-gf-adult-maxi-lamb-blueberry-12-kg-2/Eminent lamb&rice🔹https://www.pomozutulku.sk/eminent-dog-lamb-rice-15-2-kg-3/Brit care🔹https://www.pomozutulku.sk/brit-care-dog-adult-medium-breed-lamb-rice-12-kg/ ĎAKUJEME [...]

KOŠICKÍ POLICAJTI ZACHRÁNILI Z OSADY 11 ŠTENIATOK

Pondelok siedmy január bol pre nás zlomový. Dostali sme správu, že pri jednej z osád sa potulujú šteniatka. Hneď sme vyrazili na miesto, avšak zo strachu o vlastné životy sme pre istotu privolali aj policajnú hliadku. Dvaja košickí policajti bez jediného zaváhania nám prišli pomôcť. Aj tento deň nám potvrdil, že tí, ktorí nás majú chrániť a pomáhať nám...opäť nesklamali. Dvaja mladí ľudia s veľkým srdiečkom, ktorým osud týchto maličkých nebol ľahostajný. Ľudia, ktorí by mali ísť príkladom v živote druhým. Bez ich pomoci by sa už títo anjeličkovia rána nedožili. Spolu jedenásť šteniatok bolo nájdených v hrôzostrašných podmienkach. Jedenásť zachránených šteniatok Šteniatka putujú na veterinu Dnes tieto maličké dušičky si musia prejsť komplet veterinárnym vyšetrením, ako od­červnenie, očko­vanie, čipovanie a niektoré z nich majú zapálené očká. Zopár ich je už rezervovaných do nových domovov, avšak stále sú šteniatka, ktoré ešte len čakajú, pokým si ich niekto vyberie. Z celého srdca ďakujeme všetkým ľuďom, ktorým osud maličkých šteniatok nebol ľahostajný. Ďakujeme Košice.dnes za úžasný článok, ktorý sa šíril internetom ako víchor. Ďakujeme všetkým policajtom, ktorí sú tu pre nás ľudí, ale aj pre zvieratká.V neposlednom rade, ďakujeme vám všetkým, že nám pomáhate a neustále podporujete.

FARMÁRSKY TAJNÝ JEŽIŠKO

VIANOCE SÚ UŽ ZA ROHOM 🎄🎄🎄 Tento rok Vám radi pomôžeme s vianočným prekvapením pre Vašich najbližších 💝 AKO NA TO? 1️⃣ darujete ľubovoľnú čiastku na náš účet IBAN: SK84 0900 0000 0050 6414 2190 🎁 2️⃣ napíšte nám správu (FB, email) koho meno si prajete napísať na certifikát 💬 3️⃣ po prijatí príspevku, Vám zašleme elektronický darčekový certifikát s menom osôbky, ktorá sa stane "TAJNÝM JEŽIŠKOM" pre našich chlpáčov 4️⃣ certifikát môžete vytlačiť a zabaliť pod stromček, alebo ušetríte papier a pošlete ho elektronicky 📨 💌   Potešíte 2x - Vášho blízkeho originálnym darčekom a naše zvieratká, o ktoré sa budeme môcť lepšie postarať vďaka Vám!   Pre viac informácií nám napíšte súkromnú správu a podrobnosti dohodneme 😉

Farmárska Vianočná BURZA

KEDY: 15. 12. 2019 ČAS: 12:00 - 17:00 KDE: Červený rak 2, Košice FB podujatie: https://www.facebook.com/events/440100276832252/ Príďte s nami a našimi chlpáčmi načerpať vianočnú atmosféru. 🎄🎄🎄   Pre Vašich miláčikov pripravujeme burzu zvieratkovských vecičiek, ktoré im môžete zakúpiť aj pod stromček, alebo len tak pre pre každodenné potešenie 🤩🤩🤩. Celý výťažok z predaja vecí poputuje na chod azylu.   Pre dvojnožcov bude pripravená výborná kapustnica 🍲 a punč 🍷 na zahriatie po venčení našich bezbúdovcov 🐶🐹🐕🐩!   Prineste si dobrú náladu, teplé a pohodlné oblečenie 🧤🧣, nejaké tie euríčka 💰 a chlpáčikom môžete zároveň priniesť predčasné vianočné darčeky 🎁🍗🎁🍖🎁🥩🎁🦴🎁🍚🎁 TEŠÍME SA NA VÁS!

Vianočný dobrotrh Malej farmy v kine Úsmev

KEDY: 1. 12. 2019 ČAS: 15:00 - 18:00 KDE: Kino úsmev, Kasárenské námestie 1, Košice FB podujatie: https://www.facebook.com/events/440100276832252/ Bazárik na pomoc azylu Malá farma Košice pre zvieratká každého druhu. Celý výťažok z predaja poputuje na chod azylu. Príďte kúpou krásnych vecičiek potešiť seba, Vaše zvieratká a našich zverencov. Pri bare bude umiestený náš infostánok s našimi reklamnými predmetmi a ďalej pri vstupe do kina bude umiestený dlhší stôl krásnych vecičiek. Celý výťažok z bazárika bude použitý na účely zabezpečenie starostlivosti o naše zvieratká.

PSÍ SALÓN BONNIE

Psí salón Bonnie sa rozhodol pomôcť OZ Malá farma Košice. Z každého strihania Vašich miláčikov, bude časť peniažkov venovaná našim zvieratkám, ktoré ešte nemali šťastie na nových, skvelých majiteľov. Okrem krásneho a voňavého psíka si odnesiete dobrý pocit a navyše poukážku do nášho spolupracujúceho obchodíka www.pethouseke.sk na 12% zľavu na Váš nákup pre domácich miláčikov. Tak už neváhajte a objednajte sa na čísle 0918 463 260 a príďte s chlpáčikom k profesionálom na adrese Trieda SNP 88.

Go to Top