Loading...
Aktuality 2019-04-24T19:23:04+01:00

VENUJTE 2️⃣% VAŠICH DANÍ PRE ICH ŽIVOT NA 💯%

POSTUP PRE ZAMESTNANCOV: 1. Do 15.02.2019 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň 2. Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane 3. Vypíšte Vyhlásenie a sumu, ktorú chcete venovať Malej farme (maximálne 2% Vašej zaplatenej dane - minimálne 3€) 4. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2019 na daňový úrad TLAČIVO VYHLÁSENIE NA STIAHNUTIE TU: https://bit.ly/2t55gLq, alebo vytlačené v Chovateľské potreby PET HOUSE - Košice, alebo na Malá farma - Košice Viac info ZAMESTNANCI: https://bit.ly/30ZknTi PRÁVNICKÉ OSOBY: https://bit.ly/37uiqQY FYZICKÉ OSOBY SAMOSTATNE PODÁVAJÚCE DP: https://bit.ly/2voHnz7 ĎAKUJEME VÁM ZA ICH LEPŠÍ ŽIVOT🥰🥰🥰

KOŠICKÍ POLICAJTI ZACHRÁNILI Z OSADY 11 ŠTENIATOK

Pondelok siedmy január bol pre nás zlomový. Dostali sme správu, že pri jednej z osád sa potulujú šteniatka. Hneď sme vyrazili na miesto, avšak zo strachu o vlastné životy sme pre istotu privolali aj policajnú hliadku. Dvaja košickí policajti bez jediného zaváhania nám prišli pomôcť. Aj tento deň nám potvrdil, že tí, ktorí nás majú chrániť a pomáhať nám...opäť nesklamali. Dvaja mladí ľudia s veľkým srdiečkom, ktorým osud týchto maličkých nebol ľahostajný. Ľudia, ktorí by mali ísť príkladom v živote druhým. Bez ich pomoci by sa už títo anjeličkovia rána nedožili. Spolu jedenásť šteniatok bolo nájdených v hrôzostrašných podmienkach. Jedenásť zachránených šteniatok Šteniatka putujú na veterinu Dnes tieto maličké dušičky si musia prejsť komplet veterinárnym vyšetrením, ako od­červnenie, očko­vanie, čipovanie a niektoré z nich majú zapálené očká. Zopár ich je už rezervovaných do nových domovov, avšak stále sú šteniatka, ktoré ešte len čakajú, pokým si ich niekto vyberie. Z celého srdca ďakujeme všetkým ľuďom, ktorým osud maličkých šteniatok nebol ľahostajný. Ďakujeme Košice.dnes za úžasný článok, ktorý sa šíril internetom ako víchor. Ďakujeme všetkým policajtom, ktorí sú tu pre nás ľudí, ale aj pre zvieratká.V neposlednom rade, ďakujeme vám všetkým, že nám pomáhate a neustále podporujete.

FARMÁRSKY TAJNÝ JEŽIŠKO

VIANOCE SÚ UŽ ZA ROHOM 🎄🎄🎄 Tento rok Vám radi pomôžeme s vianočným prekvapením pre Vašich najbližších 💝 AKO NA TO? 1️⃣ darujete ľubovoľnú čiastku na náš účet IBAN: SK84 0900 0000 0050 6414 2190 🎁 2️⃣ napíšte nám správu (FB, email) koho meno si prajete napísať na certifikát 💬 3️⃣ po prijatí príspevku, Vám zašleme elektronický darčekový certifikát s menom osôbky, ktorá sa stane "TAJNÝM JEŽIŠKOM" pre našich chlpáčov 4️⃣ certifikát môžete vytlačiť a zabaliť pod stromček, alebo ušetríte papier a pošlete ho elektronicky 📨 💌   Potešíte 2x - Vášho blízkeho originálnym darčekom a naše zvieratká, o ktoré sa budeme môcť lepšie postarať vďaka Vám!   Pre viac informácií nám napíšte súkromnú správu a podrobnosti dohodneme 😉

Farmárska Vianočná BURZA

KEDY: 15. 12. 2019 ČAS: 12:00 - 17:00 KDE: Červený rak 2, Košice FB podujatie: https://www.facebook.com/events/440100276832252/ Príďte s nami a našimi chlpáčmi načerpať vianočnú atmosféru. 🎄🎄🎄   Pre Vašich miláčikov pripravujeme burzu zvieratkovských vecičiek, ktoré im môžete zakúpiť aj pod stromček, alebo len tak pre pre každodenné potešenie 🤩🤩🤩. Celý výťažok z predaja vecí poputuje na chod azylu.   Pre dvojnožcov bude pripravená výborná kapustnica 🍲 a punč 🍷 na zahriatie po venčení našich bezbúdovcov 🐶🐹🐕🐩!   Prineste si dobrú náladu, teplé a pohodlné oblečenie 🧤🧣, nejaké tie euríčka 💰 a chlpáčikom môžete zároveň priniesť predčasné vianočné darčeky 🎁🍗🎁🍖🎁🥩🎁🦴🎁🍚🎁 TEŠÍME SA NA VÁS!

Vianočný dobrotrh Malej farmy v kine Úsmev

KEDY: 1. 12. 2019 ČAS: 15:00 - 18:00 KDE: Kino úsmev, Kasárenské námestie 1, Košice FB podujatie: https://www.facebook.com/events/440100276832252/ Bazárik na pomoc azylu Malá farma Košice pre zvieratká každého druhu. Celý výťažok z predaja poputuje na chod azylu. Príďte kúpou krásnych vecičiek potešiť seba, Vaše zvieratká a našich zverencov. Pri bare bude umiestený náš infostánok s našimi reklamnými predmetmi a ďalej pri vstupe do kina bude umiestený dlhší stôl krásnych vecičiek. Celý výťažok z bazárika bude použitý na účely zabezpečenie starostlivosti o naše zvieratká.

PSÍ SALÓN BONNIE

Psí salón Bonnie sa rozhodol pomôcť OZ Malá farma Košice. Z každého strihania Vašich miláčikov, bude časť peniažkov venovaná našim zvieratkám, ktoré ešte nemali šťastie na nových, skvelých majiteľov. Okrem krásneho a voňavého psíka si odnesiete dobrý pocit a navyše poukážku do nášho spolupracujúceho obchodíka www.pethouseke.sk na 12% zľavu na Váš nákup pre domácich miláčikov. Tak už neváhajte a objednajte sa na čísle 0918 463 260 a príďte s chlpáčikom k profesionálom na adrese Trieda SNP 88.